leczenie fibromialgia

Fibromialgia to schorzenie przewlekłe . Objawia się bólami mięśni i kości, przeczulicą (nadmierną wrażliwością) skóry i ogólnym zmęczeniem lub ogólnym brakiem sił. Te objawy uważane za subiektywne, co oznacza, że ​​nie można ich określić w badaniach ani zmierzyć za pomocą testów. Z tego względu jej diagnostyka jest trudna a fibromialgia jest często błędnie rozpoznawana jako inna choroba.

UMÓW KONSULTACJĘ ONLINE

Na konsultacji postaram się przekazać Ci wszystkie niezbędne informacje, które będą mogły Ci pomóc w walce z bólem głowy.

Objawy fibromialgii

Jakie są objawy fibromialgii?
Fibromialgia jest często związana z przeczulicą skóry w miejscach które nazywane są punktami spustowymi. Są to miejsca na ciele, w których nawet lekki ucisk może spowodować ból.

Opisywany jest on przez pacjentów jako stały tępy ból. Jeśli odczuwasz tego rodzaju ból przez co najmniej trzy miesiące, warto umówić się na wizytę.

Osoby z fibromialgią mogą również doświadczać:

  • zmęczenie
  • problemów ze snem
  • senności, i braku uczucia wyspania
  • bólów głowy
  • depresji
  • niepokoju
  • trudności z koncentracją
  • tępego bólu w podbrzuszu

Zapisz się na konsultację

Twój lekarz - dr Dymitr Kostica

Zacząłem praktykę medyczną 15 lat temu, kiedy ukończyłem Lwowski Narodowy Uniwersytet Medyczny, kontynuowałem studia w Kijowskiej Akademii Medycznej Kształcenia Podyplomowego, gdzie otrzymałem specjalizację z neurologii.

Po przeprowadzce do Polski kontynuował studia w Klinikach Neurologicznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jestem mówcą i uczestnikiem konferencji naukowych i praktycznych w Europie i na Ukrainie.

Czerwiec 2020
pon wt śr czw pt sob nie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345
Odbyły się konsultacje
Choroby zdiagnozowane
Zdrowy klient
Uczestniczyły w nich konferencje

Jak leczyć FIBROMIALGII​ w Polsce?

Leczenie koncentruje się na zmniejszeniu objawów i poprawie jakości życia.

Osiągamy to nie tylko przez stosowanie leków, ale także przez zmianę nawyków żywieniowych i zmiany stylu życia.