UWOLNIJ SIĘ OD BÓLU GŁOWY

Cześć!
Jestem Dmitry Kostritsa.
Moje motto to „Uwolnij się od bólu”!

Krótko powiedz, co robię:

 1. Założyciel projektu dr Migraine, który jest odpowiedzią na obecny brak wiedzy na temat migreny i opieki nad pacjentem.
  Nie tylko skutecznie leczę bóle głowy, ale także dbam o indywidualne podejście i praktyczne porady, które pomogą Ci pokonać ból!
 2. Jestem zwolennikiem zintegrowanego podejścia!
  Rzeczywiście, rolą lekarza jest nie tylko napisanie recepty, ale zrozumienie przyczyny problemu;
 • Korzystając z szerokiej gamy metod:
      – stosowanie blokad (blokada zwoju skrzydłowo-podniebiennego przez dostęp do podniebienia, blokada nerwu potylicznego itp.), co znacznie poprawia jakość życia pacjenta;
      – Techniki stosowania Botoxu w leczeniu bólów głowy;
      – stosowanie przeciwciał monoklonalnych

Dlaczego muszę się ze mną skontaktować?

 1.  Jesteś chory przez długi czas i nie możesz znaleźć przyczyn choroby;
 2. Czy przepisana terapia bólu głowy jest nieskuteczna?
 3. Chcesz skonsultować się z możliwymi opcjami leczenia;
 4. Jesteś w Polsce i wygodniej jest komunikować się po rosyjsku lub ukraińsku.
 5. Musisz zdiagnozować i leczyć inne choroby neurologiczne.
 6. Chcesz uzyskać interpretację dostępnych testów diagnostycznych i laboratoryjnych w języku rosyjskim, ukraińskim, angielskim i polskim.
lek. med. Dymitr Kostrica- Neurolog
 
Zacząłem praktykę medyczną 15 lat temu, kiedy ukończyłem Lwowski Narodowy Uniwersytet Medyczny, kontynuowałem studia w Kijowskiej Akademii Medycznej Kształcenia Podyplomowego, gdzie otrzymałem specjalizację z neurologii.
Po przeprowadzce do Polski kontynuował studia w Klinikach Neurologicznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jestem mówcą i uczestnikiem konferencji naukowych i praktycznych w Europie i na Ukrainie.

UMÓW KONSULTACJĘ ONLINE

Na konsultacji postaram się przekazać Ci wszystkie niezbędne informacje, które będą mogły Ci pomóc w walce z bólem głowy.

WYBRANE OPINIE PACJENTÓW

Pan Doktor to naprawdę wspaniały lekarz z powołania. Od 18 lat zmagam się z migreną. Byłam u kilkunastu neurologów. Kończyło się na tryptanach, a leki które miałam brać na stałe powodowały wiele skutków ubocznych. Pan Doktor jedną wizytą zabrał mi dwie trzecie napadów. I powiedział, że to dopiero początek. Bardzo serdecznie dziękuję 🙂

Magdalena
Fenomenalny specjalista! Trafiłam do Doktora, zachęcona przez męża, któremu bardzo pomógł. To, co jest niezwykłe, to uważność Doktora, analiza historii medycznej pacjenta – a nie tylko koncentracja na jednym objawie. Pomimo że, jak się okazało, trafiłam z problemem o etiologii niekoniecznie neurologicznej, Doktor dobrał mi doskonałe leczenie. Widać, że każda jego decyzja jest bardzo starannie przemyślana pod kątem indywidualnych potrzeb pacjenta. Poza tym, dr Kostrica jest prawdziwie “ludzkim” lekarzem, rozumiejącym pacjenta, lekarzem, któremu można zaufać.
Kamila
Bardzo dobry specjalista. Dokładnie wsłuchuje się w problemy pacjenta. Zleca badania w celu postawienia dobrej diagnozy. Wszystkie obawy i wątpliwości choroby wyjaśnia na bieżąco. Leczenie to nie tylko jego praca, ale również pasja. Doktor bardzo mi pomógł w mojej chorobie. Leczę się od ponad roku i na pewno nie pójdę do innego lekarza. Zmienił moje codzienne życie na lepsze. Serdecznie polecam!
Karolina
Odbyły się konsultacje
Choroby zdiagnozowane
Zdrowy pacjent
Udział w konferencjach